Candemir Teknik

Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ile çalıştığımız iş ortaklarımıza 15 bin kalem malzeme kapasitesi ile Kocaeli İzmit Sanayi’de 450 metrekarelik mağazamızda tecrübeli iş ekibimiz ile hırdavat, nalburiye, sanayi ürünleri, iş güvenliği malzemeleri alanında hizmet sunmaktayız.

Geniş ürün yelpazemiz ve ürün kalitemizle nalburiye ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.

Firmamızın prensipleri arasında uygun fiyat, yüksek kaliteli ürün, yenilikçi ürün anlayışı, sorumluluk sahibi ve dürüst ticaret anlayışı, müşteri memnuniyeti gelmektedir. Çalışanlarımıza, sizlere üst düzey hizmet verebilmeleri için sürekli yeni eğitimler vererek bu yönde kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Misyonumuz

Firmamızın derin tecrübeleri ile ülkemizin ve dünyanın her bölgesindeki iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını hizmet verdiğimiz her alanda güler yüz ve samimiyet çerçevesinde ihtiyaçlarını karşılamaktır. Firmamız ile işbirliğinde olan her firmanın güven ve samimiyetini daha ileriye taşımaktır.

Vizyonumuz

Firmamızın temasta olduğu iç ve dış tüm çevrelerinin bugün olduğundan katlanarak daha iyiye gidecek şekilde hizmet vermesidir.